FORGOT YOUR DETAILS?

Drabiny ewakuacyjne

katlog_o_produkcie

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

taniedrabiny.pl są:

- odporne na warunki atmosferyczne
- wykonane z ocynku hutniczego, który jest 2 razy mocniejszy niż tradycyjny materiał cynkowany
- drabina wykonana z najlepszej blachy Ruuki
- szeroki kosz, który zapewnia najwyższy poziom bezpieczeństwa
- drabiny odporne na zmianę temperatur +100 /-30 stopni
- umożliwiają łatwy dostęp na dach
- uchwyty mocujące blacha 3mm
- szerokie stopnie
- materiał wykorzystywany do produkcji Audi
- szczeble 40cm
- średnica obręczy kosza 70cm
- drabiny wysyłane są w odcinkach 2-metrowych

 

Drabiny ewakuacyjne, pionowe, elewacyjne

Specjalnością naszej firmy Taniedrabiny.pl są drabiny ewakuacyjne oraz drabiny pionowe, w tym drabiny elewacyjne oraz drabiny dachowe. Dokładamy wszelkich starań, aby dostarczać klientom najwyższej jakości drabiny ewakuacyjne cechujące się optymalnymi parametrami technicznymi. Jednocześnie nasze drabiny pionowe, ewakuacyjne i innych typów cechują się bardzo atrakcyjnymi cenami. Nasze drabiny ewakuacyjne i drabiny pionowe to produkty sprawdzone i niezawodne!

Oferujemy drabiny ewakuacyjne różnych typów. W naszym asortymencie dostępne są drabiny elewacyjne z koszem ochronnym oraz drabiny elewacyjne bez kosza ochronnego. Oferujemy drabiny pionowe, ewakuacyjne na wymiar. Istnieje także możliwość wprowadzenia zmian konstrukcyjnych – chcemy, aby nasze drabiny elewacyjne, dachowe i innych typów odpowiadały Państwu w pełni.

Jeżeli interesują Państwa dobre drabiny ewakuacyjne, drabiny elewacyjne oraz drabiny pionowe, zapraszamy serdecznie do bliższego zapoznania się z naszą ofertą i zapraszamy do zakupu!

Drabina z koszem ochronnym

Jeżeli potrzebna jest drabina z koszem ochronnym, jesteśmy całkowicie do Państwa dyspozycji. Nasza firma Taniedrabiny.pl specjalizuje się w sprzedaży drabin ewakuacyjnych już od lat – u nas każda drabina z koszem ochronnym to niezawodny wybór!

Nasza drabina z koszem ochronnym to najtańsza propozycja na rynku, ale u nas niskie ceny nie łączą się wcale z niską jakością, ponieważ dokładamy wszelkich starań, aby oferować klientom produkty najwyższej klasy, które gwarantują pełne bezpieczeństwo użytkowania jako drabiny ewakuacyjne oraz inspekcyjne.

Stosujemy blachy ocynkowane Ruukki, dzięki czemu nasze drabiny są odporne na czynniki atmosferyczne i korozję. Są również bardzo łatwe w montażu – dostarczamy je w odcinkach razem z koszem ochronnym. Ewakuacyjna drabina z koszem ochronnym może być wykonana także zgodnie z Państwa życzeniami, aby odpowiadała wszystkim Państwa oczekiwaniom.

Gdy interesuje Państwa wysokiej jakości drabina z koszem ochronnym, zapraszamy serdecznie do zakupu w naszej firmie!

Drabiny kotwione, mocowane

Oferujemy najwyższej jakości ewakuacyjne drabiny kotwione – drabiny mocowane, które mają szerokie zastosowanie i zapewniają pełne bezpieczeństwo. Nasze drabiny kotwione są dostępne w szerokiej gamie wariantów do wyboru, z koszem ochronnym oraz bez kosza ochronnego, i odpowiadają wymogom międzynarodowych norm. Dostępne u nas drabiny mocowane to najlepszy wybór w tak niskiej cenie!

Nasze drabiny kotwione mogą być użytkowne między innymi na budynkach takich jak centra logistyczne, magazyny, hale produkcyjne i inne konstrukcje. Są to drabiny mocowane na stałe do budynków, zapewniające optymalną stabilność i trwałość. Drabiny kotwione produkujemy z blachy ocynkowanej Ruukki – to gwarancja odporności na korozję. Nasze drabiny mocowane będą mogły posłużyć Państwu przez długie lata. Jesteśmy w stanie wykonać je również na indywidualne zamówienie.

Jeżeli interesują Państwa dobre drabiny kotwione – drabiny mocowane, zapraszamy serdecznie do bliższego zapoznania się z naszą ofertą i złożenia zamówienia na stronie!

dlaczego_warto

Realizacje drabiny

TOP
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
error

Zapraszamy na naszą stronę facebook.

Facebook