O nas

Firma Hermann to jeden z liderów produkcji drabin ewakuacyjnych w Polsce i Europie. Jesteśmy doświadczoną firmą, która od ponad 20 lat produkuje elementy metalowe dla różnych branż.

O nas

Firma Hermann to jeden z liderów produkcji drabin ewakuacyjnych w Polsce i Europie. Jesteśmy doświadczoną firmą, która od ponad 20 lat produkuje elementy metalowe dla różnych branż.

AGOS GROUP

Nasza siedziba

Nowa siedziba firmy AGOS powstała w 2020 r. Nowoczesny budynek wyposażony w zaawansowaną technologię. Projekt budynku został tak przygotowany aby spełnić rygorystyczne wymagania względem norm efektywności cieplnej i energetycznej. Zastosowane rozwiązania techniczne pozwalają na elektroniczną kontrolę dostępu do budynku oraz wideo-analizę ruchu wewnątrz budynku. System ekranów  potrafi wyświetlać spersonalizowane prezentacje on-line.  O widoczność podczas przebywania w budynku dba system inteligentnego oświetlenia, który poprzez optymalne rozmieszczenie czujników ruchu działa błyskawicznie zapewniając równomierne oświetlanie. Chcieliśmy aby budynek z zewnątrz jak i wewnątrz był wyjątkowy, dlatego inspirowaliśmy się materiałami i stylem charakterystycznym dla biur w słonecznej Kalifornii.

Producent

Wszystko produkujemy sami

Produkujemy każdy z naszych produktów z pomocą nowoczesnych maszyn, zapewniając tylko najlepszą jakość naszych drabin.

Hermann

Nasze produkty zdobyły uznanie na międzynarodowych rynkach

Takich jak Niemcy, Francja, Słowacja, Czechy, Chorwacja, Ukraina, Rosja. Na rynku polskim nasze produkty sprzedajemy przez sklep internetowy taniedrabiny.pl

Nasza firma zajmuje się produkcją drabin ewakuacyjnych z koszem ochronnym oraz drabin bez kosza ochronnego.

Swoją renomę wypracowaliśmy poprzez bezpośredni, szybki kontakt z klientem oraz najniższe ceny na rynku drabin ewakuacyjnych i inspekcyjnych. Jednym z największych atutów naszej firmy jest błyskawiczny czas realizacji do 72h. Jednym z większych problemów w branży drabin kotwionych był czas wysyłki, który w większości firm wynosi do kilku tygodni – my zdecydowaliśmy się to zmienić. Po przeprowadzonych badaniach i rozmowach z klientami stworzyliśmy produkt, który po pierwsze – dociera do klienta błyskawicznie, po drugie – jest banalnie prosty w montażu, po trzecie – drabiny są w przyjaznych dla klienta cenach.

Nasze produkty wykonywane są z wysokiej jakości blachy Ruukki SSAB, co gwarantuje wytrzymałość i dobrą jakość drabin. Ten sam materiał wykorzystywany jest między innymi do produkcji samochodów Audi i VW. Blachy te spełniają najwyższe wymagania jakościowe . Każda wyprodukowana przez nas drabina spełnia wymogi budowlane oraz wymogi BHP. Naszym głównym priorytetem jest obsługa klienta na najwyższym poziomie, dlatego w razie jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu.

Zobacz nasze realizacje i produkty

Przejrzyj liczne zdjęcia z naszej galerii realizacji oraz przyjrzyj się naszym produktom bliżej.